Rozmaitości filozoficzne

Rozmaitości filozoficzne - ks. Tomasz Jelonek | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
ks. Tomasz Jelonek
WYMIAR
9,6 MB
NAZWA PLIKU
Rozmaitości filozoficzne.pdf
ISBN
6923599994870

OPIS

(...). Od wczesnej młodości dużo pisałem dzięki czemu powstały materiały, związane z problematyką filozoficzną, specyficznie, a zwłaszcza polemicznie ujętą, które przeleżały w szufladzie kilkadziesiąt lat, tracąc w pewien sposób swoją aktualność, ale nigdy sposób myślenia o danej rzeczywistości, w której człowiek żyje. Oczywiście studenckie opracowania nigdy nie były właściwymi pracami naukowymi na odpowiednim poziomie ścisłości naukowej, jeżeli jednak po wielu latach decyduję się przekazać je do druku, to przede wszystkim jako świadectwo pewnego rodzaju myślenia i reagowania w sytuacji, która już przeminęła, a jednak kiedyś była aktualną rzeczywistością. Może warto zatem ją przypomnieć...Od Autora

Tomasz Jelonek (okładka miękka) Znasz ten produkt? Podziel się opinią i zgarnij 100 zł! Wydawnictwo: Petrus: Liczba stron: 156-6%. Strona ksiegarnia.pwn.pl korzysta z plików cookies w celu dostarczenia Ci oferty jak najlepiej dopasowanej do Twoich oczekiwań i preferencji, jak również w celach marketingowych i analitycznych. Rozmaitości filozoficzne Stanisław Ziemiański (Stanisław Ziemiański). ⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 6,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Rozmaitości filozoficzne - Tomasz Jelonek - to tytuł dostępny na Inverso.pl.

Porusza jedne z najciekawszych zagadnień filozoficznych, przed którymi wcześniej czy później staje każdy myślący Więcej Kultury (TVP), omówienie. 21 września 2017, godz.

POWIĄZANE KSIĄŻKI