Odbiorę ci wszystko (książka audio)

Odbiorę ci wszystko (książka audio) - Ruth Lillegraven | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Ruth Lillegraven
WYMIAR
6,28 MB
NAZWA PLIKU
Odbiorę ci wszystko (książka audio).pdf
ISBN
5408366222356

OPIS

Jeśli odbierasz życie komuś, kto krzywdzi innych, to czy można to usprawiedliwić? Kim wolałbyś być, gdybyś musiał wybrać: ofiarą czy mordercą?Fenomenalny thriller psychologiczny, prosto z Norwegii.Clara jest ambitną i utalentowaną urzędniczką w Ministerstwie Sprawiedliwości, specjalizującą się w ochronie dzieci – ofiar przemocy domowej. Pracuje nad kontrowersyjną ustawą, która budzi ostre dyskusje. Kiedy do szpitalu, w którym pracuje jej mąż, trafia pobity czteroletni chłopiec i wkrótce umiera, a na drugi dzień jego ojciec zostaje zamordowany, pojawiają się jednoznaczne podejrzenia, kto za tym stoi. Jej życie zaczyna wymykać się spod kontroli, a z mroków przeszłości powracają demony.W Odbiorę ci wszystko nic nie jest jednoznaczne. Nikt nie jest niewinny, a zło nie jest złem absolutnym.„To nowe, świeże podejście do gatunku. Historia porywa, a intryga jest wręcz kunsztowna… Połknęłam tę powieść w dwa wieczory, ale jej bohaterowie zostaną ze mną na długo”.Maja Lunde, autorka Historii pszczółCzyta: Andrzej Ferenc

Ruth Lillegraven ISBN:978-83-8032-341-4 - Audiobooki - Fantastyka - Horror, literatura grozy. Księgarnia internetowa dla spragnionych wiedzy.

Przeczytaj recenzję Odbiorę ci wszystko. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! „Odbiorę ci wszystko" to świetnie napisany thriller, który pochłonąłem dosłownie w kilka godzin.

POWIĄZANE KSIĄŻKI