(Nie)zwyczajna

(Nie)zwyczajna - Samantha Young | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Samantha Young
WYMIAR
3,12 MB
NAZWA PLIKU
(Nie)zwyczajna.pdf
ISBN
8174733571448

OPIS

Ciepła i piękna powieść bestsellerowej autorki „New York Timesa” opowiada o tym, że warto marzyć i trzeba zrozumieć siebie.Nazywam się Comet Caldwell. I nienawidzę swojego imienia. Ludzie spodziewają się niesamowitych rzeczy po dziewczynie o imieniu Comet. Kogoś wyluzowanego, kogoś, kto potrafi rozświetlić pokój, tak jak kometa przemierzająca niebo.Ale Comet nigdy nie lubiła być w centrum uwagi. Nie może się doczekać, aż ukończy liceum w Edynburgu i wyjedzie studiować gdzieś daleko.Nowy uczeń Tobias King przeprowadza się ze Stanów i powoduje zamieszanie w szkole, a Comet sądzi, że rozgryzła tego bad boya. Jednak potem bohaterowie są zmuszeni pracować razem nad szkolnym zadaniem i zaczyna się między nimi tworzyć wyjątkowa więź.

Komentarze i opinie (0) Dodaj komentarz. Transkrypt ( 25 z dostępnych 210 stron) (Nie)zwyczajna book.

Read 499 reviews from the world's largest community for readers. Ciepła i piękna powieść bestsellerowej autorki New York Timesa op... Zwyczajnie, Niezwyczajna.

POWIĄZANE KSIĄŻKI