Korporacja niczym startup. Innowacyjność w firmach o ugruntowanej pozycji na rynku

Korporacja niczym startup. Innowacyjność w firmach o ugruntowanej pozycji na rynku - Tendayi Viki | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Tendayi Viki
WYMIAR
7,94 MB
NAZWA PLIKU
Korporacja niczym startup. Innowacyjność w firmach o ugruntowanej pozycji na rynku.pdf
ISBN
9615354688642

OPIS

Wbrew pozorom ugruntowana pozycja na rynku może stać się pułapką. Odnoszenie sukcesów nie sprzyja czujności wobec zmian w trendach, a może wręcz przeszkadzać w poszukiwaniu i we wdrażaniu innowacji. Niektórzy liderzy żyją w przekonaniu, że innowacyjność to cecha startupów, a nie dużych korporacji. Tymczasem współczesne turbulentne otoczenie wymaga dynamicznych przemian od każdej organizacji. Jednakże aby wdrożenie innowacji nie zakończyło się spektakularną katastrofą, należy starannie zaplanować i przeprowadzić zmianę. Problematyka ta jest szczególnie ważna dla średnich i dużych przedsiębiorstw, w których cały proces związany z innowacją musi zostać zrealizowany inaczej niż w startupie.Ta książka jest lekturą obowiązkową dla liderów odpowiedzialnych za strategię innowacji w średniej lub dużej firmie. Prezentuje zasady i praktyki, które nadają się do natychmiastowego wdrożenia. Zawiera zbiór schematów, wizualizacji, szablonów, narzędzi i metod, które można z łatwością wykorzystać do tworzenia nowych produktów i modeli biznesowych, a także do wykreowania w organizacji ekosystemu generującego innowacyjność na każdym jej poziomie. Przykłady, ćwiczenia i analizy przypadków pomagają zrozumieć, w jaki sposób należy łączyć zasady i praktyki opisane w książce.Znajdziesz tutaj między innymi:zasady kształtowania korporacyjnego ekosystemu innowacyjnościskuteczne techniki zarządzania strategią innowacyjnościmierniki właściwe do pomiaru innowacji, w tym KPIwdrażanie w dużych firmach takich metod jak lean startup i customer developmentbłyskawiczny start systemu innowacyjnego w korporacjiInnowacje: znajdź, przemyśl, wdrażaj!

Odnoszenie sukcesów nie sprzyja czujności wobec zmian w trendach, a może wręcz przeszkadzać w poszukiwaniu i we wdrażaniu innowacji. Innowacyjność w firmach o ugruntowanej pozycji na rynku" autorstwa Tendayi Viki Wbrew pozorom ugruntowana pozycja na rynku może stać się pułapką. odnoszenie sukcesów nie sprzyja czujności wobec zmian w trendach, a może wręcz przeszkadzać w poszukiwaniu i we wdrażaniu innowacji. Kup teraz.

⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 5,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Książka KORPORACJA NICZYM STARTUP INNOWACYJNOŚĆ W FIRMACH O UGRUNTOWANEJ POZYCJI NA RYNKU - od 41,75 zł, porównanie cen w 31 sklepach. Zobacz inne Ekonomia i biznes, najtańsze i najlepsze oferty, Korporacja niczym startup.

POWIĄZANE KSIĄŻKI