Wieczny Grunwald. Powieść zza końca czasów (książka audio)

Wieczny Grunwald. Powieść zza końca czasów (książka audio) - Szczepan Twardoch | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Szczepan Twardoch
WYMIAR
3,82 MB
NAZWA PLIKU
Wieczny Grunwald. Powieść zza końca czasów (książka audio).pdf
ISBN
3859625307021

OPIS

Obrazoburcza, prowokacyjna, mroczna…Powieść historyczna, futurystyczna, ponad konwencjamiNieślubny syn króla Kazimierza Wielkiego i córki norymberskiego kupca, Paszko, ginie pod Grunwaldem jako jeden z rycerzy zakonnych. Umiera, by obudzić się do życia wiele razy w różnych czasach. Walczy ze wszystkimi i ze wszystkim. Nie ma pewności, kim jest. Polakiem czy Niemcem? Rycerzem czy mordercą?Prowadząc swojego bohatera przez kolejne przestrzenie czasowe, alternatywne wcielenia i odmienne rzeczywistości, Szczepan Twardoch przedstawia własną wizję odwiecznego konfliktu polsko-niemieckiego.„Przełomowa powieść, która przeorganizowała moje myślenie o literaturze”.SZCZEPAN TWARDOCH„Od czasu Teodora Parnickiego nie pisano w Polsce z tak szalonym rozmachem o człowieku rozdzieranym przez żywioł dziejów i przez schizofreniczne lojalności mieszańca: dziecka dwóch kultur, bękarta dwóch ojczyzn”.JACEK DUKAJAUDIOBOOK W INTERPRETACJI ANDRZEJA MASTALERZA

Sprawdź naszą ofertę! Zobacz koniecznie audiobook Wieczny Grunwald. Powieść zza końca czasów (książka audio) w cenie 8.97 zł.

Pobierz 'Wieczny Grunwald' w formacie mp3. Sprawdź też inne audiobooki.

POWIĄZANE KSIĄŻKI