Uciekinier

Uciekinier - Ele Fountain | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Ele Fountain
WYMIAR
5,45 MB
NAZWA PLIKU
Uciekinier.pdf
ISBN
2726611895996

OPIS

Piękna, porywająca opowieść o dorastaniu i prawdziwym człowieczeństwie.Czternastoletni Shif to zwykły chłopak, który chodzi do szkoły, lubi matematykę i grę w szachy. Ale pewnego dnia w drzwiach jego rodzinnego domu stają uzbrojeni żołnierze. Od tego momentu nic już nie jest takie jak przedtem. Shif i jego najlepszy przyjaciel, Bini, muszą uciekać przed przymusowym wcieleniem do armii, podczas gdy cały kraj ogarnia wojna.Złapani, trafiają do nieludzkiego więzienia na pustyni. Mordercza wędrówka, spotkanie z handlarzami ludźmi, a w końcu – walka o życie na przeładowanejłodzi, którą uciekają uchodźcy. Bo tylko ci, którzy przeżyją, ocalą pamięć o innych.

W oknie willi, której właściciele wyjechali zauważają włamywacza. Okazuje się, że jest on poszukiwany listem gończym.

Jest to skierowana do nastoletniego czytelnika opowieść o chłopcu, który musiał uciekać do Europy w poszukiwaniu azylu i miejsca gdzie będzie mógł godnie żyć. Trudny temat W ostatnim czasie w mediach temat imigracji ucichł . Książka Uciekinier autorstwa Follett Ken , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie 34,99 zł .

POWIĄZANE KSIĄŻKI