Tomek na tropach Yeti (książka audio)

Tomek na tropach Yeti (książka audio) - Alfred Szklarski | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Alfred Szklarski
WYMIAR
11,1 MB
NAZWA PLIKU
Tomek na tropach Yeti (książka audio).pdf
ISBN
7590860344356

OPIS

Akcja kolejnego tomu sagi o Tomku Wilmowskim toczy się w Azji. Tomek i Bosman, na wezwanie Smugi, płyną do Indii. Pierwszym etapem ich podróży jest Bombaj, gdzie nawiązują pierwsze znajomości, które będą bardzo przydatne w dalszych poszukiwaniach przyjaciela. Zgodnie ze wskazówkami udają się na północ do Alwaru. Jednak to nie jest kres poszukiwań Smudy, autor zaprasza nas w dalszą podróż przez Tybet do rosyjskiej Azji Środkowej. W końcu, w niezwykłych okolicznościach, spotykają Smudę i już razem realizują cel jego podróży. Przed nimi jeszcze wiele przygód, czasami niebezpiecznych, ale także spotkania z historią odkryć dokonywanych przez polskich podróżników.Czyta: Artur Pontek

Tomek i Bosman, na wezwanie Smugi, płyną do Indii. Pierwszym etapem ich podróży jest... Książka jest klasyką przygody i dobrej lektury! Więcej książek z tej serii znajdziesz TUTAJ Książka Tomek na tropach Yeti pochodzi z wydawnictwa Muza.

Wypróbuj 7 dni za darmo lub kup teraz do -50%! Książka Tomek na tropach Yeti autorstwa Szklarski Alfred , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie . Przeczytaj recenzję Tomek na tropach Yeti.

POWIĄZANE KSIĄŻKI