Transylwania i Marmarosz. Travelbook. Wydanie 2

Transylwania i Marmarosz. Travelbook. Wydanie 2 - Łukasz Galusek | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Łukasz Galusek
WYMIAR
8,72 MB
NAZWA PLIKU
Transylwania i Marmarosz. Travelbook. Wydanie 2.pdf
ISBN
5197409645558

OPIS

Historyczna Transylwania oraz przylegający do niej Marmarosz to jedne z najciekawszych regionów Rumunii. Burzliwa historia, długie tradycje wielokulturowości oraz wspaniała przyroda stopiły się tu w unikatowy konglomerat. Tutejsze atrakcje można wyliczać niemal bez końca: średniowieczne miasta, obronne kościoły saskie, zamki i kasztele węgierskich rodów, drewniane karpackie cerkwie, chłopskie warownie, skanseny i wsie, w których zatrzymał się czas, wspaniałe i dzikie góry... Zapraszamy do odkrywania jednego z najbardziej fascynujących regionów Europy!Średniowieczne miastaUfortyfikowane kościoły wiejskiePerły architektury drewnianejZamki, pałace, kaszteleŻywa i barwna kultura ludowaKrajobrazy i przyroda Karpat

TRAVELBOOK - 6822968022 w archiwum Allegro. Data zakończenia 2017-08-02 - cena 18,43 zł Historyczna Transylwania oraz przylegający do niej Marmarosz to jedne z najciekawszych regionów Rumunii.

Wydanie 2 jest oferowany w cenie do końca dnia tj. 19.07.2020. Transylwania i Marmarosz.

POWIĄZANE KSIĄŻKI