Pozytywne myślenie kluczem do sukcesu

Pozytywne myślenie kluczem do sukcesu - Napoleon Hill | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Napoleon Hill
WYMIAR
12,72 MB
NAZWA PLIKU
Pozytywne myślenie kluczem do sukcesu.pdf
ISBN
2323324062806

OPIS

Sukces zrodzony z myśliNie czekaj na cud, nie licz na szczęśliwe przypadki! Masz w sobie niesamowity potencjał, ale czy potrafisz go przekuć w sukces? Jeśli naprawdę chcesz zmienić swoje życie na lepsze i wiesz, że nie ma drogi na skróty, a trwałe zmiany wymagają intelektualnego wysiłku oraz czasu, ta książka będzie dla Ciebie prawdziwym objawieniem. Wystarczy odpowiednie nastawienie i wszystko stanie się zadziwiająco proste, a niesamowite rzeczy zaczną się dziać w Twoim życiu każdego dnia.Przełóż swoją zdolność do kreatywnego myślenia, wiedzę, talent, energię oraz osobowość na karierę zawodową, majątek i osobiste szczęście. Jeśli tylko na to pozwolisz, ten przewodnik po realizacji marzeń i osiąganiu życiowych celów wyjaśni Ci, jak to zrobić, i zmotywuje do działania. Będzie Ci wskazywał drogę, odkryje to, co w Tobie najlepsze, i wesprze w podejmowaniu trafnych decyzji. Twój sukces zależy od Ciebie.

(okładka miękka) Znasz ten produkt? Podziel się opinią i zgarnij 100 zł! Wydawnictwo: Start / Poradniki / Pozytywne myślenie kluczem do sukcesu. Pozytywne myślenie kluczem do sukcesu Napoleon Hill, W.

Wydawnictwo: Helion Seria ... Pozytywne myślenie kluczem do sukcesu. Autor.

POWIĄZANE KSIĄŻKI