Era supernowej

Era supernowej - Liu Cixin | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Liu Cixin
WYMIAR
12,73 MB
NAZWA PLIKU
Era supernowej.pdf
ISBN
8007526206179

OPIS

Autor bestsellerowego Problemu trzech ciał.Do Ziemi dociera zabójcze radioaktywne promieniowanie odległej o osiem lat świetlnych supernowej. Naukowcy z przerażeniem odkrywają, że w jego wyniku wszyscy ludzie w wieku powyżej trzynastu lat umrą w ciągu roku. Rozpoczyna się gorączkowy wyścig z czasem. Dorośli muszą jak najszybciej przekazać dzieciom całą wiedzę o zarządzaniu światem, żeby ludzka cywilizacja mogła przetrwać.Dzieci, które bez przerwy myślą tylko o zabawie, nie przejmują się jednak zbytnio dziedzictwem swoich rodziców. Najbardziej cieszy je nieograniczony dostęp do technologii i broni – od karabinów do pocisków balistycznych. Przyszłość rodzaju ludzkiego maluje się w czarnych barwach...

Era supernowej - Liu Cixin. Pobierz i przesłuchaj fragment audiobooka za darmo.

Podziel się z innymi użytkownikami swoją opinią. DODAJ RECENZJĘ ... Era supernowej pokazuje przerażającą, ale jakże przekonującą wizję świata, w której w wyniku wybuchu supernowej przeżywają jedynie dzieci do 13 lat.

POWIĄZANE KSIĄŻKI