Dublin. Travelbook. Wydanie 2

Dublin. Travelbook. Wydanie 2 - Piotr Thier | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Piotr Thier
WYMIAR
5,87 MB
NAZWA PLIKU
Dublin. Travelbook. Wydanie 2.pdf
ISBN
8443586512258

OPIS

Dublin, jak na stolicę Zielonej Wyspy przystało, szczyci się malowniczym położeniem na morskim wybrzeżu i jednym z największych parków miejskich w Europie. Portowe miasto od czasów średniowiecza przyjmowało przybyszów z całego świata. Niepowtarzalny klimat dzielnicy średniowiecznej z katedrą i Zamkiem Dublińskim, rozrywkowej Temple Bar oraz szacownego Trinity College z imponującą biblioteką niezmiennie przyciąga rzesze turystów.Klimatyczne pubyŚlady wikingówFascynujące dziecictwo CeltówŚredniowieczne zamki i klasztoryWytwórnia whiskey i guinnessaPiękne plaże i tereny zieloneTravelbook to Twój niezastąpiony towarzysz podróży. Wskaże Ci najważniejsze atrakcje, podpowie, czego szukać poza głównymi szlakami i wprowadzi w świat miejscowych obyczajów. Znajdziesz w nim opisy najciekawszych regionów i miast, a sprawdzone informacje praktyczne umożliwią staranne zaplanowanie podróży. Przewodnik wspaniale uzupełniają czytelne mapy, świetne zdjęcia i liczne ramki z ciekawostkami. Wszystko to w połączeniu z poręcznym formatem i atrakcyjną szatą graficzną sprawia, że Travelbook to najlepszy wybór dla ciekawych świata.

Portowe miasto od czasów średniowiecza przyjmowało przybyszów z całego świata. Niepowtarzal... Informacje o Irlandia.

2 (Piotr Thier). ⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 6,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Travelbook - Dublin w.2019 2019 wydanie 2 .

POWIĄZANE KSIĄŻKI