Cisza białego miasta. Trylogia Białego Miasta. Tom 1(książka audio)

Cisza białego miasta. Trylogia Białego Miasta. Tom 1(książka audio) - Eva Garcia Saenz de Urturi | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Eva Garcia Saenz de Urturi
WYMIAR
8,7 MB
NAZWA PLIKU
Cisza białego miasta. Trylogia Białego Miasta. Tom 1(książka audio).pdf
ISBN
4972123202624

OPIS

Pierwsza część fenomenalnej TRYLOGII BIAŁEGO MIASTA, pełnej mrocznych rodzinnych tajemnic, baskijskiej kultury i tradycjiMieszkańcami hiszpańskiej Vitorii wstrząsa wiadomość o podwójnym morderstwie, łudząco podobnym do brutalnych seryjnych zbrodni sprzed dwudziestu lat. W tym samym czasie na swoją pierwszą przepustkę z więzienia ma wyjść skazany za tamte zabójstwa Tasio Ortiz de Zárate. Wracają stare obawy i strach, ludzi zaczyna ogarniać przerażenie.Unai López de Ayala, „Kraken”, śledczy specjalizujący się w profilowaniu kryminalnym, stara się zapobiec kolejnym zabójstwom. Jego metody pracy nie podobają się Albie, podkomisarz, z którą utrzymuje dwuznaczne relacje… Rozpoczyna się wyścig z czasem, niebezpieczeństwo czai się za każdym rogiem, a każdy dzień przynosi kolejny zwrot w śledztwie.Seryjny morderca dbający o każdy szczegół makabrycznych zbrodni i profiler, który potrafi dotrzeć do najmroczniejszych zakamarków ludzkiego umysłu. Który z nich wyjdzie z tego pojedynku zwycięsko?„Fascynowała mnie dziwna symetria wydarzeń. Podwójne ofiary, w wieku kończącym się na zero albo na pięć… Zabójca i policjant o identycznym wyglądzie… To, że morderstwa ustały, kiedy Tasio trafił do więzienia, i to, że zostały wznowione, kiedy miał z niego wyjść… Fascynowała mnie i – przyznam szczerze – spędzała mi sen z powiek”.Czyta: Artur Bauman

Książka ma w sobie wszystkie cechy charakteryzujące najlepsze kryminały: nieuchwytny morderca, bohaterowie z bagażem z przeszłości, tajemnice sprzed lat i cały zastęp prawdopodobnych ... Cisza białego miasta już od 14,96 zł - od 14,96 zł, porównanie cen w 36 sklepach. Zobacz inne Literatura sensacyjna i grozy, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Książka Cisza białego miasta autorstwa De Urturi Eva Garcia Saenz , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie 33,10 zł .

Zaloguj się ... Cykl: Trylogia Białego Miasta (tom 1) Średnia ocen: 7,8 / 10 3399 ocen ...

POWIĄZANE KSIĄŻKI