C++. Podróż po języku dla zaawansowanych (wydanie 2)

C++. Podróż po języku dla zaawansowanych (wydanie 2) - Bjarne Stroustrup | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Bjarne Stroustrup
WYMIAR
10,22 MB
NAZWA PLIKU
C++. Podróż po języku dla zaawansowanych (wydanie 2).pdf
ISBN
4411985015244

OPIS

Żadnego programisty nie trzeba przekonywać o zaletach C++. To język dojrzały, wszechstronny, pozwalający uzyskiwać maksymalną wydajność kodu. Do tego wciąż konsekwentnie rozwijany - współczesny C++ wygląda zupełnie inaczej niż dwadzieścia lat temu. Oznacza to, że profesjonalny programista, który chce w pełni wykorzystać zalety nowoczesnego C++, musi bardzo dobrze orientować się w nowościach przynoszonych przez kolejne specyfikacje języka. Warto również wiedzieć, jak zmieniają się dostępne narzędzia językowe i biblioteki, a także które paradygmaty programowania są przez nie wspierane i w jakim zakresie.Ta książka jest idealnym wyborem dla programisty C lub C++, który chce lepiej zapoznać się z nowościami w języku C++. Jest to zwięzły i dokładny przewodnik po najważniejszych elementach języka i komponentach biblioteki standardowej z uwzględnieniem niedawno wprowadzonych udoskonaleń i udogodnień. Znalazły się tu również liczne przykłady i praktyczne wskazówki, które szczególnie istotne okażą się w kontekście paradygmatów programowania, takich jak programowanie generyczne i zorientowane obiektowo. Poza dość podstawowymi zagadnieniami omówiono tu tematykę semantyki przenoszenia, jednolitej inicjalizacji, wyrażeń lambda, kontenerów i współbieżności. Książka kończy się interesującym opisem projektu i ewolucji języka C++.Najciekawsze zagadnienia:podstawy działania kodu C++operacje standardowe oraz operacje wejścia-wyjściaszablony, w tym szablony funkcji i szablony zmiennealgorytmy w C++ i narzędzia pomocniczezadania, wątki, komunikacja między procesaminiektóre nowości planowane dla przyszłych implementacji C++Na pewno znasz C++. Ale czy sprawnie się nim posługujesz?

Przekonaj się sam! ‎Ta książka jest idealnym wyborem dla programisty C lub C++, który chce lepiej zapoznać się z nowościami w języku C++. Jest to zwięzły i dokładny przewodnik po najważniejszych elementach języka i komponentach biblioteki standardowej z uwzględnieniem niedawno wprowadzonych udoskonaleń i udogodnień.

szukaj produktu zamknij ... Zobacz koniecznie Programowanie. Języki programowania C++ Podróż po języku dla zaawansowanych w cenie 51.29 zł.

POWIĄZANE KSIĄŻKI