Bornholm. Travelbook. Wydanie 3

Bornholm. Travelbook. Wydanie 3 - Magdalena Bodnari | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Magdalena Bodnari
WYMIAR
5,90 MB
NAZWA PLIKU
Bornholm. Travelbook. Wydanie 3.pdf
ISBN
7294243075361

OPIS

Bornholm - to najbardziej nasłoneczniony skrawek północnej Europy. Na tej niewielkiej duńskiej wyspie można znaleźć zarówno jedne z najpiękniejszych europejskich plaż, jak i potężne granitowe urwiska. Trasy rowerowe oplatające Bornholm pozwalają zobaczyć tajemnicze ryty naskalne i średniowieczne kościoły--twierdze, a malownicze miasteczka portowe zaskakują wręcz śródziemnomorską roślinnością.Słuchając opowieści o trollach i wikingach, chciałoby się tu spędzić całe lato!Może, plaże i wiatrPorty i przystanieWiatraki i rotundowe kościołyWycieczki roweroweAktywny wypoczynekTravelbook to Twój niezastąpiony towarzysz podróży. Wskaże Ci najważniejsze atrakcje, podpowie, czego szukać poza głównymi szlakami, i wprowadzi w świat miejscowych obyczajów. Znajdziesz w nim opisy najciekawszych regionów i miast, a sprawdzone informacje praktyczne umożliwią staranne zaplanowanie podróży.

Trasy rowerowe oplatające Bornholm pozwalają zobaczyć tajemnicze ... Wybrzeże Bałtyku to piaszczyste plaże, malownicze klify, porośnięte lasami nabrzeża i ruchome wydmy, które zachwycają i przyciągają jak magnes nie tylko latem. Na turystów pieszych i rowerowych czekają liczne trasy.

Wydanie 3 (e-book) Skip to the end of the images gallery. Skip to the beginning of the images gallery.

POWIĄZANE KSIĄŻKI