Zostań ze mną

Zostań ze mną - Lidia Liszewska | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Lidia Liszewska
WYMIAR
6,79 MB
NAZWA PLIKU
Zostań ze mną.pdf
ISBN
8708897422129

OPIS

Prawdziwa, dojrzała miłość, która poruszy twoje serceMatylda i Kosma wreszcie znaleźli upragnione szczęście. W domu w mazurskiej głuszy wychowują córki i zajmują się nowym niecodziennym pomysłem na biznes. Gdy ona wyjeżdża w samotną podróż do Włoch, on musi sprawdzić się w roli ojca i poradzić sobie z codziennością dwóch kilkulatek. Podziwiając malownicze krajobrazy i pisząc emocjonalne listy, Matylda nie spodziewa się, że jej ukochany spotka znacznie młodszą kobietę, z którą przed laty łączyło go coś więcej. Czy będzie chciała namieszać w dopiero co poukładanym życiu Kosmy?Gdy los wszystko komplikuje, liczą się tylko prawdziwe uczucia.

Pojawia się motyw niebanalnego uczucia, a chemia rodząca się pomiędzy bohaterami, wymagająca czasu, pełna dylematów i nieraz goryczy, wręcz oszołamia siłą rażenia. Zostań ze mną (2013) Stay - Kiedy Abbey dowiaduje się, że jest w ciąży, a ojciec dziecka nie chce mieć z nią nic wspólnego, postanawia wrócić do rodzinnego domu. A teraz zostań ze mną zostaw cały świat na zewnątrz powiedz tak gdy mówią nie daj raz życiu porwać się A teraz zostań ze mną zostaw cały świat na zewnątrz powiedz tak, gdy mówią nie daj raz życiu porwać się Czy wiesz dlaczego w nocy śnisz Czy pamiętasz, kim zawsze chciałeś być więc opowiedz, opowiedz mi proszę Piękny utwór.Tekst:Czy wierzysz mi, czy kochasz mnie Czy jesteś ze mną, bo tak chcesz Dlaczego ja, dlaczego Ty Jakim chciałabyś, bym był Nie umiem nic, niewi... ,,Zostań ze mną. Tom 1 i Tom 2" to niestety nieco słabsza opowieść tej autorki, mimo bardzo intrygującego tła.

Doktor Góra, wspierany przez Martynę, ukrywa jego zaginięcie przed Lidką. Tymczasem w pracy Artur trafia na pacjenta, który wygląda zdrowo, ale nie pamięta, że zaledwie kilka minut wcześniej zadzwonił na numer alarmowy.

POWIĄZANE KSIĄŻKI