Nelly Rapp i bal wampirów

Nelly Rapp i bal wampirów - Martin Widmark | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Martin Widmark
WYMIAR
4,82 MB
NAZWA PLIKU
Nelly Rapp i bal wampirów.pdf
ISBN
6836840914700

OPIS

Zbliża się najważniejsze wydarzenie w świecie wampirów – wybory prezydenckie! Do walki staje Elena, żądająca darmowej krwi dla wszystkich i władzy wampirów nad światem, oraz spokojny i nieśmiały Rauf, który życzy sobie, aby wampiry żyły tak, jak do tej pory – w ukryciu. Oto zadanie dla Upiornej Agentki nr 10 – uniemożliwić zwycięstwo Elenie! Nelly Rapp płynie promem do Estonii, gdzie musi wtopić się w tłum 347 wampirów i nie dopuścić krwiożerczej Eleny do władzy. Czy wystarczy jej Spokoju, Sprytu i Sprawdzenia?„Upiorna agentka Nelly Rapp” to seria bestsellerowego autora Martina Widmarka, która łączy ze sobą wartką akcję, pochwałę wyobraźni i mnóstwo strrrasznego humoru.W serii ukazały się:„Nelly Rapp i Upiorna Akademia”„Nelly Rapp i frankensteiniak”„Nelly Rapp i wilkołaki”„Nelly Rapp i czarownicy z Wittenbergi”„Nelly Rapp i nawiedzony sklep”„Nelly Rapp i białe damy”„Nelly Rapp i szamanka”

Czytelnicy: 31 Opinie: 0 + Dodaj na półkę Kup książkę. Nelly Rapp i księga czarodzieja ... Nelly Rapp i bal wampirów - Widmark Martin - Kup książkę w niskiej cenie na Livro.pl.

Czy wystarczy jej Spokoju, Sprytu i Sprawdzenia? W 12. tomie przed Nelly Rapp zostaje postawione jeszcze trudniejsze niż poprzednie zadanie (przyzwyczaiła czytelników do pomagania nadprzyrodzonym i demonicznym istotom) - tym razem musi udaremnić zwycięstwo wampirzycy Elenie w wyborach prezydenckich („Nelly Rapp i bal wampirów" - tom: 12).W przedostatniej części Walle dowiaduje się o podwójnym życiu Nelly Rapp i razem z ... Nelly Rapp i bal wampirów - Zbliża się najważniejsze wydarzenie w świecie wampirów - wybory prezydenckie! Do walki staje Elena, żądająca darmowej krwi dla wszystkich i władzy wampirów nad światem, oraz spokojny i nieśmiały Rauf, który życzy sobie, aby wampiry żyły tak, jak do...

POWIĄZANE KSIĄŻKI