Najlepsze, co mnie spotkało

Najlepsze, co mnie spotkało - Agata Przybyłek | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Agata Przybyłek
WYMIAR
7,99 MB
NAZWA PLIKU
Najlepsze, co mnie spotkało.pdf
ISBN
8652639249856

OPIS

Wzruszająca opowieść o tym, że czasami, by móc patrzeć z nadzieją w przyszłość, trzeba uporać się z własną przeszłością.Olga wyjeżdża na wakacje na Podhale. Ma zamieszkać u ojca, z którym od lat nie utrzymuje kontaktu. Od rozwodu rodziców Olga nie potrafi mu wybaczyć ani nie chce znać jego nowej rodziny. Wszystko wskazuje na to, że będzie to najgorsze lato w jej życiu. Do czasu, gdy na jej drodze pojawia się Janek - młody góral, który pracuje w restauracji na Kasprowym Wierchu. Okazuje się jednak, że nie tylko Olga ma za sobą trudną historię...Rodzące się uczucie zostanie wystawione na niejedną próbę, ponieważ Olga odkryje pewną rodzinną tajemnicę, która nią wstrząśnie. Czy miłość jest w stanie przetrwać wszelkie przeciwności? I czy krzywdy sprzed lat? można wybaczyć?

Wymusza pogodzenie się z tym, co niesie los, jednocześnie utwierdzając w przekonaniu, że nie jesteśmy w stanie ... 📚 Poznaj "Najlepsze,co mnie spotkało" autorstwa Agata Przybyłek. Przeczytaj opis książki "Najlepsze,co mnie spotkało" a także poznaj jej ocenę.

Pierwsza miłość ... „Najlepsze, co mnie spotkało" jest jak najbardziej lekką historią, ale w tym przypadku jest to minus. Powieść jest tak lekka, że właściwie nijaka.

POWIĄZANE KSIĄŻKI