Kawa dla zdrowia. Energia, smak i sposób na długowieczność

Kawa dla zdrowia. Energia, smak i sposób na długowieczność - Bob Arnot | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Bob Arnot
WYMIAR
7,32 MB
NAZWA PLIKU
Kawa dla zdrowia. Energia, smak i sposób na długowieczność.pdf
ISBN
7675561538674

OPIS

Kawa, kawusia, kaweczka. Kto z nas nie zaczyna dnia od tej mantry? Całą przyjemność z jej picia psuje obawa o to, że to jednak niezdrowe przyzwyczajenie.Bob Arnot przebadał kawę bardzo dokładnie i orzekł, że nie tylko jej picie może być zdrowe, ale pomaga też schudnąć i może wydłużać życie! Dowiedz się, co zrobić, by wydobyć z czarnych ziaren to, co najlepsze dla twojego zdrowia oraz wypróbuj dietę, która zapobiega negatywnym efektom picia kawy.Ta książka zmieni twoje poranki w najcudowniejszy zdrowotny rytuał! Dowiesz się z niej, jak:– dobrać gatunek ziaren do osobistych preferencji i organizmu;– zaparzać, przechowywać i w pełni wykorzystać potencjał kawy;– intensyfikować lub łagodzić jej pobudzające działanie;– komponować smaczne i zdrowe posiłki z dodatkiem czarnego napoju– schudnąć, odzyskać utraconą energię i poprawić sprawność mózgu pijąc codziennie kawę.`Dłuższe życie dzięki piciu kawy? To możliwe!

Szybka i bezpieczna dostawa. Promocje nawet do -35%.

Energia, smak i sposób na długowieczność - Arnot Bob , tylko w empik.com: 29,90 zł . Przeczytaj recenzję Kawa dla zdrowia.

POWIĄZANE KSIĄŻKI