Jano i Wito. W mieście

Jano i Wito. W mieście - Wiola Wołoszyn | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Wiola Wołoszyn
WYMIAR
5,62 MB
NAZWA PLIKU
Jano i Wito. W mieście.pdf
ISBN
3202377133100

OPIS

Jano, Wito i tata są w mieście. Będą jechać autobusem! Ale wiatr porywa bilety i teraz trzeba je gonić! Wybierzcie się razem z bohaterami na spacer i sprawdźcie, co słychać w mieście. Kolejna kartonowa książka dla najmłodszych z serii stworzonej przez autorkę bloga Matkawariatka.pl i logopedkę Wiolę Wołoszyn i lubianego nie tylko przez dzieci ilustratora Przemka Liputa. Mnóstwo wyrazów dźwiękonaśladowczych, intrygująca i żartobliwa fabuła oraz przyjazne ilustracje sprawiają, że są to książki, od których nie ucieknie żadne dziecko!

W mieście" to kolejna kartonowa książeczka dla najmłodszych, której autorami są logopedka Wiola Wołoszyn i rysownik Przemek Liput. Nasi bohaterowie wybierają się na niezwykły spacer po mieście.

Należy do gatunków: dla dzieci i młodzieży, literatura dziecięca. Książka Jano i Wito.

POWIĄZANE KSIĄŻKI