Dziewczyna o czterech palcach

Dziewczyna o czterech palcach - Marek Krajewski | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Marek Krajewski
WYMIAR
6,27 MB
NAZWA PLIKU
Dziewczyna o czterech palcach.pdf
ISBN
3097739251443

OPIS

Nieśmiertelna graRok 1922. Niebezpieczny czas przełomu. Na Kresach Wschodnich Rzeczpospolitej bandy bolszewików sieją terror, zostawiając za sobą trupy mężczyzn i zhańbione kobiety. Na linii Lwów - Warszawa - Wolne Miasto Gdańsk trwa bezwzględny wyścig wywiadów. Lwowski śledczy Edward Popielski, zwany Łyssym, dostaje propozycję nie do odrzucenia. By ocalić swoją karierę, musi wytropić okrutnego bandytę i rozwiązać zagadkę podejrzanego samobójstwa. Wkracza w sam środek szpiegowskiej rozgrywki. Tu nie ma miejsca na walkę z otwartą przyłbicą, życie i śmierć są tylko środkami uświęconymi przez cel, a gra toczy się o najwyższą stawkę - o zachowanie świeżo wywalczonej polskiej niepodległości. Każda chwila wytchnienia może się okazać prowokacją, a każdy ruch ostatnim...Pierwsza powieść szpiegowska Marka Krajewskiego. Tę książkę chciał napisać od zawsze. Tajemnice historii przedwojennej Polski, zakulisowe rozgrywki, świetnie oddany klimat lat 20. i wartka akcja, od której nie będziesz mógł się oderwać.Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Po trzech wydanych ostatnio odsłonach przygód Eberharda Mocka, tym razem autor wraca do losów Edwarda Popielskiego. Dziewczyna o czterech palcach to już ósmy tom jego przygód.Książka opowiada o wydarzeniach z roku 1922 i rozpoczyna się od krwawej działalności bolszewików na kresach wschodnich a kończy się grą wywiadów. Krajewski Marek - Dziewczyna o czterech palcach (mobi) - plik 'krajewski > k'.

Na Kresach Wschodnich Rzeczpospolitej bandy bolszewików sieją terror, zostawiając za sobą trupy mężczyzn i zhańbione kobiety. Na linii Lwów Warszawa Wolne Miasto Gdańsk trwa ... Issuu is a digital publishing platform that makes it simple to publish magazines, catalogs, newspapers, books, and more online.

POWIĄZANE KSIĄŻKI