Czechy północne. Travelbook. Wydanie 3

Czechy północne. Travelbook. Wydanie 3 - praca zbiorowa | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
8,33 MB
NAZWA PLIKU
Czechy północne. Travelbook. Wydanie 3.pdf
ISBN
4474476467453

OPIS

Północne Czechy to doskonały cel zarówno krótkich weekendowych wypadów, jak i tygodniowego urlopu. Naprawdę warto odwiedzić naszych południowych sąsiadów. Bogactwo przyrody wprawia w zachwyt, potężne zamki oszałamiają, romantyczne ruiny nastrajają do snucia opowieści o minionych czasach. W urokliwych miasteczkach co krok trafiamy na perły architektury. To raj również dla miłośników górskich wycieczek. Do tego smak doskonałego czeskiego wina i pysznej tradycyjnej kuchni. Czego pragnąć więcej?Winnice i ogrodyZamki i pałaceGóry, jaskinie i skalne miastaKościoły, zabytkowe kamienice i muzeaFortyfikacje i budowle obronne

Travelbook. Wydanie 3, ISBN 9788328353374, Praca zbiorowa, Północne Czechy to doskonały cel zarówno krótkich weekendowych wypadów, jak i tygodniowego urlopu.

Szybkie wysyłki. Darmowy transport od 159 zł.

POWIĄZANE KSIĄŻKI