Bądź moim marzeniem

Bądź moim marzeniem - Monika Michalik | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Monika Michalik
WYMIAR
3,86 MB
NAZWA PLIKU
Bądź moim marzeniem.pdf
ISBN
1988845183822

OPIS

Nawet w najczarniejszych chwilach warto dać szansę szczęściui prawdziwej miłościZaledwie kilka godzin przed wymarzoną podróżą na Korfu Tomek oznajmia Natalii, że kocha inną. Jej świat rozpada się na kawałki. To miał być ich pierwszy wyjazd za granicę. Turkusowe morze, ciepły piasek, tylko oni dwoje…Od momentu, w którym Natalia pojawia się w hotelowym lobby, Michał nie może przestać o niej myśleć. Ale romans z turystką? Przecież nie po to wyjechał aż na Korfu, by znowu ściągnąć na siebie kłopoty! Jednak każda kolejna wspólnie spędzona chwila upewnia Michała, że Natalia to kobieta jego życia.Gdy zakochanych już tylko krok dzieli od szczęśliwego zakończenia, wyniki badań lekarskich przekreślają wszystko. W dodatku w życiu Natalii na nowo pojawia się… Tomek.Czy wakacyjny romans może przerodzić się w prawdziwą miłośći przetrwać najgorsze?Monika Michalik - laureatka konkursu „Jak zostać ulubioną pisarką Polek?”. Bądź moim marzeniem jest jej debiutancką powieścią. Inspiracją dla historii Natalii były wydarzenia z życia autorki.Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Książka Bądź moim marzeniem - wysyłka UK tylko £1.90. Irlandia i inne kraje - sprawdź informacja na stronie "dostawa".

Jej świat rozpada się na kawałki. To miał być ich pierwszy wyjazd za granicę. Tytuł: „Bądź moim marzeniem" Autor: Monika Michalik Wydawnictwo: Chilli Books Data wydania: 3 czerwca 2019 Liczba stron: 400 stron Cena: około 25 zł Ocena: ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐ @Obrazek ... Bądź moim natchnieniem, że świat zmienię przeświadczeniem pięknym bądź, bo skąd mam je wziąć? Zły czas unieważnij, daj blask mojej wyobraźni, myślom mym bądź, jak czuły rym.

POWIĄZANE KSIĄŻKI