Poznań i okolice. Wycieczki i trasy rowerowe. Wydanie 2

Poznań i okolice. Wycieczki i trasy rowerowe. Wydanie 2 - Michał Franaszek | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Michał Franaszek
WYMIAR
8,39 MB
NAZWA PLIKU
Poznań i okolice. Wycieczki i trasy rowerowe. Wydanie 2.pdf
ISBN
3041728902998

OPIS

Przewodnik rowerowy Poznań i okolice powstał z myślą o wszystkich, którzy chcą łączyć aktywny wypoczynek z poznawaniem atrakcji krajoznawczych regionu, w którym przebywają. Trasy zaplanowano tak, by każdy mógł znaleźć odpowiednią dla siebie, zarówno rodziny z dziećmi, jak i bardziej zaawansowani rowerzyści. Opisom wycieczek towarzyszą zdjęcia, mapy i profile wysokościowe. Całość uzupełnia zwięzły poradnik. Przewodnik z pewnością spełni swoje zadanie, zachęcając do odkrywania niezwykłych miejsc, często położonych zaskakująco blisko. Zapraszamy na rowerowy szlak!25 tras o różnym stopniu trudnościDokładne mapyProfile wysokościowePoradnik rowerowy

Wycieczki i trasy rowerowe. Wydanie 2 ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ 0 / 5.00 (liczba ocen: 0) Ilość stron (szacowana): 176.

Autorami książki są Michał Franaszek, Natalia Drabek, Michał Unolt. Należy do gatunków: przewodniki i mapy, przewodniki, dla rowerzystów.

POWIĄZANE KSIĄŻKI