Pożar zmysłów. Cykl The Brightest Stars. Tom 1

Pożar zmysłów. Cykl The Brightest Stars. Tom 1 - Anna Todd | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Anna Todd
WYMIAR
8,37 MB
NAZWA PLIKU
Pożar zmysłów. Cykl The Brightest Stars. Tom 1.pdf
ISBN
6384140458338

OPIS

Miłość tak silna, że spala wszystko, czego dotknieKarina w wieku dwudziestu lat wyprowadza się z rodzinnego domu, by zacząć żyć na własny rachunek. Za wszystkie oszczędności kupuje mały domek i znajduje pracę w salonie masażu. Zostawia za sobą trudne dzieciństwo i skomplikowaną relację z ojcem - wymagającym wojskowym. Dziewczyna obiecuje sobie, że nigdy nie zwiąże się z żołnierzem. Los ma jednak inne plany…Kael trafia do niej przypadkiem. Karina od razu odgaduje, że przystojny żołnierz skrywa w sobie cierpienie. Jego mięśnie są boleśnie napięte. Mimo to dziewczyna traci głowę i pozwala się porwać rodzącej się namiętności. Nie wie jeszcze, że przeszłość Kaela jest pełna mrocznych tajemnic, a koszmar wojny podąża za nim krok w krok.Co łączy Kaela z ojcem Kariny - pozbawionym skrupułów tyranem?Komu zaufać, kiedy serce podpowiada jedno, a rozum drugie?Czy Karina zdoła zapomnieć, jak jej skóra płonęła pod dotykiem silnych, żołnierskich dłoni?***Anna Todd, autorka bestsellerowej serii #AFTER, powracaz powieścią, na którą czekał cały świat. The Brightest Stars jest pierwszą częścią nowego cyklu #STARS.Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Pożar zmysłów." jest słabą powieścią i bardzo mi z tego powodu przykro. Pomysł na postaci i sytuacje jakie ich łączą jest ciekawy, ale to za mało. Serwis rekomendujący interesujące książki.

The Brightest Stars 01- Anna Todd (pdf) - plik 'Ebooki nowe > Pandora-be'. Inne dokumenty: Ebooki nowe, Pandora-be The Brightest Stars.

POWIĄZANE KSIĄŻKI