Piętrzenie nawyków. 97 małych zmian, które odmienią Twoje życie

Piętrzenie nawyków. 97 małych zmian, które odmienią Twoje życie - Steve Scott | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Steve Scott
WYMIAR
4,30 MB
NAZWA PLIKU
Piętrzenie nawyków. 97 małych zmian, które odmienią Twoje życie.pdf
ISBN
6235258630886

OPIS

Wprowadź w życie dobre zmiany!Procedura piętrzenia nawyków, czyli jak drobną zmianę zmienić w codzienny nawykNawyki na każdą okazję, czyli jakie zmiany naprawdę warto wprowadzićZakłócenia i trudności, czyli co zrobić, gdy procedura nie zadziałaKażdy z nas ma swoje nawyki. Codziennie wykonujemy setki czynności, którym nie poświęcamy uwagi - właśnie dlatego, że są to nasze utrwalone zwyczaje. Jednak nie wszystkie nawyki są dobre, a niektóre z nich mogą wręcz nam szkodzić. Jeśli codziennie od lat wypijasz w pracy morze kawy, a potem relaksujesz się przy piwie, nie wpływa to pozytywnie na Twoje zdrowie. Na pewno o tym wiesz, prawda? Wszyscy wiemy, że możemy żyć zdrowiej i szczęśliwiej, ale... często nawet nie próbujemy zmienić nawyków. Dlaczego? Kluczem jest niechęć do wprowadzania gwałtownych zmian. A jeśli dałoby się to zrobić inaczej?Steve Scott proponuje Ci rewelacyjną, bardzo skuteczną metodę wprowadzania zmian: piętrzenie nawyków. Wyobraź sobie, że wprowadzasz w rozkładzie każdego dnia kilka bardzo drobnych zmian, takich jak wysłanie miłego SMS-a czy włożenie drobnych do skarbonki, i tworzysz z nich codzienny rytuał. W ten sposób możesz zmienić relacje z bliską Ci osobą albo zaoszczędzić na wakacje, a jednocześnie nie masz wrażenia, że zmieniasz zbyt wiele rzeczy naraz. , W tej książce znajdziesz aż 97 propozycji drobnych nawyków, a także garść porad na temat wprowadzania ich w życie. Sprawdź i przekonaj się, jak wielkie zmiany dokonają się w Twoim życiu! To działa!8 elementów procedury piętrzenia nawykówWydajność, czyli planowanie czasu i usuwanie elementów rozpraszającychRelacje międzyludzkie, czyli telefony, SMS-y i harmonogramy spotkańFinanse, czyli limit wydatków, bony, kupony i porównywanie cenPorządek, czyli segregowanie dokumentów i wyrzucanie niepotrzebnych rzeczyDobre samopoczucie psychiczne, czyli słuchanie piosenek i niesienie pomocy innymZdrowie i sprawność fizyczna, czyli uprawianie sportu i koktajle antyoksydacyjneWypoczynek, czyli wyjście na świeże powietrze i czytanie książekWypróbuj procedurę piętrzenia dobrych nawyków!

Tytuł oryginału: Habit Stacking: 97 Small Life Changes That Take Five Minutes or Less. Wydawca: Wydawnictwo Helion.

Oprawa miękka: ISBN: 978-83-283-0723-0: EAN: 9788328307230: Liczba stron: 177: Format: 13.8x20.8: Cena ... Piętrzenie nawyków. 97 małych zmian, które odmienią Twoje życie (plik audio) ...

POWIĄZANE KSIĄŻKI