Górny Śląsk, Jura i Podbeskidzie. Wycieczki i trasy rowerowe. Wydanie 2

Górny Śląsk, Jura i Podbeskidzie. Wycieczki i trasy rowerowe. Wydanie 2 - praca zbiorowa | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
4,71 MB
NAZWA PLIKU
Górny Śląsk, Jura i Podbeskidzie. Wycieczki i trasy rowerowe. Wydanie 2.pdf
ISBN
4363811954402

OPIS

Przewodnik rowerowy Górny Śląsk, Jura i Podbeskidzie powstał z myślą o wszystkich, którzy chcą łączyć aktywny wypoczynek z poznawaniem atrakcji krajoznawczych regionu, w którym przebywają. Trasy zaplanowano tak, by każdy mógł znaleźć odpowiednią dla siebie, zarówno rodziny z dziećmi, jak i bardziej zaawansowani rowerzyści. Opisom wycieczek towarzyszą zdjęcia, mapy i profile wysokościowe. Całość uzupełnia zwięzły poradnik. Przewodnik z pewnością spełni swoje zadanie, zachęcając do odkrywania niezwykłych miejsc, często położonych zaskakująco blisko. Zapraszamy na rowerowy szlak!25 tras o różnym stopniu trudnościDokładne mapyProfile wysokościowePoradnik rowerowy

GÓRNY ŚLĄSK, JURA..W.2 - 9294707676 w archiwum Allegro. Data zakończenia 2020-06-21 - cena 23,04 zł Górny Śląsk Jura I Podbeskidzie Wycieczki I Trasy Rowerowe Wyd.

Trasy zaplanowano tak, by każdy mógł znaleźć odpowiednią dla siebie, zarówno rodziny z dziećmi, jak i bardziej zaawansowani rowerzyści. Poradnik rowerowy Książka Górny Śląsk Jura i Podbeskidzie. Wycieczki i trasy rowerowe pochodzi z wydawnictwa Bezdroża.

POWIĄZANE KSIĄŻKI