Galeria umarłych (książka audio)

Galeria umarłych (książka audio) - Chris Carter | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Chris Carter
WYMIAR
11,97 MB
NAZWA PLIKU
Galeria umarłych (książka audio).pdf
ISBN
1505093536962

OPIS

Przerażający thriller o psychopatycznym kolekcjonerze…To już 9 tom bestsellerowej serii z detektywem Robertem Hunterem.Detektyw Hunter we współpracy z FBI tropi seryjnego mordercę; psychopatę, który kocha to, co robi, bo mord jest dla niego czymś więcej niż tylko zabójstwem – jest dziełem sztuki.Witajcie w Galerii umarłych…„Chris Carter pracował jako psycholog kryminalny, dlatego zabójcy pojawiający się w jego powieściach są tacy przerażający” – Mail on Sunday„Carter jest jednym z tych autorów, którym pisanie zdaje się przychodzić naturalnie… Nie sposób odłożyć tej książki.” – Crime Squad„Szalenie dobra seria kryminalna. Wyjątkowo wprawnie napisana, a jej fabuła trzyma w napięciu” – Liz Loves Books„Intrygujący i przerażający thriller” – BreakawayCzyta: Filip KosiorCzas trwania: 11 godz. 25 min.

Galeria umarłych (książka audio) 29,50 z ... „Galeria umarłych" jest już dziewiątym tomem historii o Robercie Hunterze. Dzięki temu, że nie czytałam ich wszystkich z rzędu to nie czułam przesytu.

... Galeria umarłych (książka audio) 29,50 z ... „Galeria umarłych" jest już dziewiątym tomem historii o Robercie Hunterze.

POWIĄZANE KSIĄŻKI