Czy już zasnęłaś

Czy już zasnęłaś - Kathleen Barber | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Kathleen Barber
WYMIAR
3,99 MB
NAZWA PLIKU
Czy już zasnęłaś.pdf
ISBN
5967780298898

OPIS

Wkrótce serial na podstawie książki wyprodukowany przez Reese Witherspoon, odpowiedzialną za sukces Wielkich kłamstewek.W roli Poppy Parnell laureatka Oscara Octavia Spencer.Josie przez ostatnie dziesięć lat próbowała uciec od wydarzeń z przeszłości. Jej ojca zamordowano we własnym domu, matka porzuciła dwie córki, by wstąpić do sekty, a siostra ją zdradziła. Kiedy Josie udało się wreszcie ułożyć życie w Nowym Jorku i znaleźć właściwego faceta, przeszłość powróciła w najgorszy z możliwych sposobów.Rodzinna tragedia nieoczekiwanie staje się tematem najpopularniejszego internetowego podcastu. Reporterka Poppy Parnell robi oszałamiającą karierę na śledztwie, które sprawia, że sekrety z życia Josie lądują na ekranach smartfonów ludzi w całym kraju. Jej przeszłość, tajemnice i nazwisko stają się hasztagami na Twitterze. Czy da się ocalić przyszłość, jeśli przeszłość stała się najpopularniejszym trendem w social mediach?Po północy nie dzieje się nic dobrego. Między północą a wschodem słońca pojawiają się tylko kłopoty. Kiedy o trzeciej nad ranem zadzwonił telefon, natychmiast przyszło mi do głowy, że stało się coś złego. Twój koszmar zacznie się, kiedy się obudzisz.Lektura obowiązkowa dla czytelniczek Wielkich kłamstewek i Ostrych przedmiotów.Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Wspieraj Legalne Źródła zamiast strony typu chomikuj. Czy już zasnęłaś - Kathleen Barber już od 14,80 zł - od 14,80 zł, porównanie cen w 22 sklepach. Zobacz inne Literatura sensacyjna i grozy, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Czy już zasnęłaś Autor: Barber Kathleen.

Wydawca: Literanova. Formaty na czytniki Kindle, PocketBook oraz telefony z systemami Android, iOS, Windows.

POWIĄZANE KSIĄŻKI