A da się! Nie słuchaj malkontentów. Działaj!

A da się! Nie słuchaj malkontentów. Działaj! - Daniel Chidiac | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Daniel Chidiac
WYMIAR
3,13 MB
NAZWA PLIKU
A da się! Nie słuchaj malkontentów. Działaj!.pdf
ISBN
4945552260567

OPIS

Dlaczego postępujesz właśnie tak, a nie inaczej?Czemu niektórzy mają silną motywację, a innym nie chce się wstać, żeby znaleźć pilota do telewizora? Jak zmienić nastawienie, gdy świat wydaje się chwiać w posadach? Jak pokierować swoim życiem? Jak zbudować prawdziwą więź z samym sobą? Paląca potrzeba znalezienia odpowiedzi na te pytania stała się moją życiową pasją. A poszukiwania doprowadziły mnie do niewyczerpanego źródła inteligencji i mądrości, które cierpliwie bije w każdym z nas. U bardzo wielu ludzi duch waleczności gaśnie z upływem czasu. Chcę pokazać, jak można go ponownie rozniecić.DANIEL CHIDIACTo zabawne, ale historia opisana w A da się! jest również moją historią. Miałem podobny start, podobne problemy, które musiałem rozwiązać, by dojść do podobnych wniosków. Skoro więc autor i ja mamy zbliżone podejście do życia i identyczne refleksje na jego temat, skoro obaj osiągnęliśmy to, o co walczyliśmy, śmiało mogę stwierdzić, że ta książka naprawdę ma sens. Są już dwa żywe dowody na to, że się da!IGOR LEŚNIEWSKI, twórca internetowy

Działaj!, Daniel Chidiac w epub i mobi lub przeczytania jej online! Napisz i zapoznaj się z rezenzjami o książce na stronie LitRes! Szczegóły: A da się! - Chidiac Daniel. Tytuł: A da się! Podtytuł: Nie słuchaj malkontentów.

Nasze książki są dokładnie sprawdzone i jasno określamy stan każdej z nich. Nowa.

POWIĄZANE KSIĄŻKI