Zamek Zadzior

Zamek Zadzior - Ursula Vernon | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Ursula Vernon
WYMIAR
3,21 MB
NAZWA PLIKU
Zamek Zadzior.pdf
ISBN
4241210146344

OPIS

Kiedy Molly pojawia się u wrót zamku, aby objąć etat złowrogiej wiedźmy, jego mieszkańcy nie są zachwyceni. W końcu ma dopiero 12 lat, jest dość niewysoka i nie wydaje się być zbyt przerażająca. Zapewnia jednak, że jest okropnie nikczemna i przepełniona straszliwą magią. Pracowicie wypełnia powierzone jej zadania, więc w zasadzie wszystkie sprawy idą zgodnie z planem. Aż do czasu, kiedy okazuje się, że Molly ukrywa kilka sekretów, w tym jeden największy: nie jest tym, za kogo się podaje! I co teraz?Cudownie zabawna, bogato ilustrowana powieść z bohaterami, których pokocha każde dziecko!O autorce:Ursula Vernon: wielokrotnie nagradzana amerykańska autorka i ilustratorka książek nie tylko dla dzieci. Jest dwukrotną laureatką prestiżowej Nagrody Hugo, w tym za najlepszą powieść graficzną.

Jest w tej książce jeszcze garść humoru! Zamek zadzior (Ursula Vernon). ⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 5,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Zamek zadzior - Ursula Vernon Dla dzieci \ Powieść od MAMANIA w najlepszej cenie 26,01 zł - zamów już dziś w księgarni Matfel.pl! Opis: Zamek Zadzior - Vernon Ursula.

Wydawnictwo: Mamania literatura dziecięca . 384 str.

POWIĄZANE KSIĄŻKI