Sztuka walki duchowej. Sekretna broń przeciwko szatanowi

Sztuka walki duchowej. Sekretna broń przeciwko szatanowi - ks. Venatius Oforka | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
ks. Venatius Oforka
WYMIAR
4,53 MB
NAZWA PLIKU
Sztuka walki duchowej. Sekretna broń przeciwko szatanowi.pdf
ISBN
3693285144781

OPIS

W życiu duchowym toczy się nieustanna wojna, w której stronami są Dobro i Zło, Bóg i Szatan. Mówi o niej Pismo Święte, począwszy od Księgi Rodzaju. O duchowej walce pisał w swych listach św. Paweł, a papież Leon XIII stwierdził z całą pewnością: największym przeciwnikiem Kościoła jest „królestwo Szatana”.Ksiądz Venatius Oforka, misjonarz w Nigerii, każdego dnia staje na arenie walki o ludzką duszę. Modlitwa jest w niej najpotężniejszym narzędziem. W jaki sposób się nim posługiwać? Jak możemy uratować duszę drugiego człowieka? Ta książka to prawdziwy podręcznik do walki, w której stawką jest nasze zbawienie.

Paweł, a papież Leon XIII stwierdził z całą pewnością: największym przeciwnikiem Kościoła jest „królestwo Szatana". Ksiądz Venatius Oforka, misjonarz w Nigerii, każdego dnia ... W życiu duchowym toczy się nieustanna wojna, w której stronami są Dobro i Zło, Bóg i Szatan.

Venatius Oforka. tłumacz: Aleksandra Brożek-Sala.

POWIĄZANE KSIĄŻKI