Rozmówki włoskie

Rozmówki włoskie - praca zbiorowa | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
10,14 MB
NAZWA PLIKU
Rozmówki włoskie.pdf
ISBN
8568125888908

OPIS

Rozmówki polsko-włoskie Lingea zawierają wszystko, co potrzebne w podróży. Uporządkowaliśmy zwroty, dzięki którym odnajdziesz się w drodze, podczas szukania miejsca noclegowego czy na lotnisku i na dworcu. Wieczorem będzie Ci łatwiej w restauracji, barze czy na zakupach. Zawarliśmy również wyjaśnienia napisów informacyjnych, nazw dni tygodnia oraz kolorów i liczebników.2 600 zwrotów i wyrażeń1 600 słówek pogrupowanych tematycznie6 000 haseł w słownikuWymowęInformacje praktyczne

Jeżeli chciałbyś poznać ich więcej i mieć je zawsze przy sobie, przygotowaliśmy dla Ciebie specjalnego e-booka! Zawiera ponad 100 zwrotów, które przydadzą się podczas każdej podróży! Rozmówki włoskie to nowy dział na stronie podstaw włoskiego! Wkrótce znajdziesz tu 7 krótkich rozmówek, które użyjesz podczas podróży, lub do wyjazdu do pracy na wakacje! Wszystko w pełni za darmo! Praktyczne rozmówki w języku włoskim - lista 1 - w Hotelu 2 - w Sklepie 3 - na Ulicy 4 - w Restauracji 5 […] Rozmówki włoskie Gdy nie mówimy płynnie w popularnym języku obcym, komunikacja może przysporzyć problemów we Włoszech. Podobna sytuacja nastąpi, gdy zejdziemy z utartych ścieżek by obejrzeć mniej popularne wśród turystów atrakcje, kupić coś na targu bądź też wysłać pocztówki do rodziny i znajomych. Rozmówki włoskie - ucz się włoskiego online! Rozmówki włoskie to absolutny must have jeżeli wybierasz się na wakacje do Włoch.Nie tylko ułatwią komunikację, ale też umilą podróż, podczas której będziesz mógł powtarzać zwroty i słówka.Dzięki ich prostej i intuicyjnej formie dużo łatwiej zapamiętasz materiał. 1 uno 2 due 3 tre 4 quattro 5 cinque 6 sei 7 sette 8 otto 9 nove 10 dieci 11 undici 12 dodici 13 tredici 14 quattordici Rozmówki włoskie Niezbędnik w podróży Wyjeżdżasz na wakacje do Włoch i potrzebna Ci znajomość podstawowych zwrotów i wyrażeń po włosku? Weź ze sobą „Rozmówki włoskie - Niezbędnik w podróży", aby zawsze mieć pod ręką wygodną książeczkę.

1/3 Rozmówki włoskie. Napisy ostrzegawcze i informacyjne cz.

POWIĄZANE KSIĄŻKI