Wrocław i okolice. Wycieczki rowerowe. Wydanie 2

Wrocław i okolice. Wycieczki rowerowe. Wydanie 2 - Michał Franaszek | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Michał Franaszek
WYMIAR
10,54 MB
NAZWA PLIKU
Wrocław i okolice. Wycieczki rowerowe. Wydanie 2.pdf
ISBN
4836341904000

OPIS

Przewodnik rowerowy Wrocław i okolice powstał z myślą o wszystkich, którzy chcą łączyć aktywny wypoczynek z poznawaniem atrakcji krajoznawczych regionu, w którym przebywają. Trasy zaplanowano tak, by każdy mógł znaleźć odpowiednią dla siebie, zarówno rodziny z dziećmi, jak i bardziej zaawansowani rowerzyści. Opisom wycieczek towarzyszą zdjęcia, mapy i profile wysokościowe. Całość uzupełnia zwięzły poradnik. Przewodnik z pewnością spełni swoje zadanie, zachęcając do odkrywania niezwykłych miejsc, często położonych zaskakująco blisko. Zapraszamy na rowerowy szlak!20 tras o rożnym stopniu trudnościdokładne mapyprofile wysokościoweporadnik rowerowy

Zobacz inne Literatura podróżnicza i przewodniki, najtańsze i najlepsze oferty, Wrocław i okolice. Wycieczki rowerowe.

Wydanie 2 - ebook ... Przewodnik rowerowy Wrocław i okolice powstał z myślą o wszystkich, którzy chcą łączyć aktywny wypoczynek z poznawaniem atrakcji krajoznawczych regionu, w którym przebywają. Trasy zaplanowano tak, by każdy mógł znaleźć odpowiednią dla siebie, zarówno rodziny z dziećmi, jak i bardziej zaawansowani rowerzyści. Przewodnik rowerowy Wrocław i okolice powstał z myślą o wszystkich, którzy chcą łączyć aktywny wypoczynek z poznawaniem atrakcji krajoznawczych regionu, w którym przebywają.

POWIĄZANE KSIĄŻKI