Piraci. Akademia Tropicieli Faktów. Seria Magiczny domek na drzewie

Piraci. Akademia Tropicieli Faktów. Seria Magiczny domek na drzewie - Mary Pope Osborne | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Mary Pope Osborne
WYMIAR
11,71 MB
NAZWA PLIKU
Piraci. Akademia Tropicieli Faktów. Seria Magiczny domek na drzewie.pdf
ISBN
8666972199876

OPIS

Doskonałe źródło wiedzy dla wszystkich ciekawskich tropicieli faktów! „Akademia Tropicieli Faktów” zawiera mnóstwo informacji, ilustracji i ciekawostek na tematy poruszane w kolejnych tomach uwielbianej przez dzieci serii „Magiczny domek na drzewie”.Kiedy Jacek i Ania powracają do domu po pirackiej przygodzie („Magiczny domek na drzewie. Popołudnie z piratami”), mają mnóstwo pytań. Czy piraci naprawdę zrzucali ludzi do morza? Jak się żyło na pirackim okręcie? Czy gdzieś jeszcze są ukryte przez piratów skarby?Razem z Jackiem i Anią poszukaj odpowiedzi na te i wiele więcej pytań!

Wysyłka w: od 2 do 14 ... Doskonałe źródło wiedzy dla wszystkich ciekawskich tropicieli faktów! „Akademia Tropicieli Faktów" zawiera mnóstwo informacji, ilustracji i ciekawostek na tematy poruszane w kolejnych tomach uwielbianej przez dzieci ... Seria Akademia Tropicieli Faktów jest młodsza, więc nie odpowiada jeszcze wszystkim tomom Magicznego Domku na drzewie, ale nowe stale są tłumaczone na j. polski i wydawane.

Kiedy Jacek i Ania powracają z czasów prehistorycznych („Magiczny domek na drzewie. PIRACI AKADEMIA TROPICIELI FAKTÓW MAGICZNY DOMEK NA DRZEWIE jest dostępny w Digitalo.pl! Szukasz tego produktu? Sprawdź - najczęściej to właśnie Digitalo.pl ma najniższą cenę w Polsce. » Akademia Tropicieli Faktów Piraci; Wersje językowe. pytania? zadzwoń! 63 240 77 77 lub napisz [email protected] Pobierz Katalog 2021 OFERTA DLA PRZEDSZKOLI.

POWIĄZANE KSIĄŻKI