Kroniki Belorskie. Cykl Kroniki Belorskie. Tom 6

Kroniki Belorskie. Cykl Kroniki Belorskie. Tom 6 - Olga Gromyko | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Olga Gromyko
WYMIAR
5,31 MB
NAZWA PLIKU
Kroniki Belorskie. Cykl Kroniki Belorskie. Tom 6.pdf
ISBN
9440934739710

OPIS

Długo oczekiwane zakończenie bestsellerowego cyklu Kroniki Belorskie!Prawdziwa gratka dla wszystkich tęskniących do przygód ze świata Belorii! Po raz pierwszy w Polsce, wyjątkowe Kroniki Belorskie, w których spotkamy się ze starymi przyjaciółmi, poznamy nowych niesamowitych bohaterów i przeżywać będziemy kolejne niezwykłe przygody.Rozległe są ziemie Belorii i zawsze jest na nich miejsce na wielkie czyny! Albo chociaż wesołą opowieść. Czy warto wierzyć w horoskopy? Czy aby na pewno niemowlęta są nieszkodliwe? Czy można komuś sprzedać pomyślny los? Na jaką przynętę łapie się nekromantów? Jak pozbyć się konkurencji? Co jest silniejsze: magia, wiara czy dębowa laga? Jeśli chcecie otrzymać odpowiedzi na te i inne pytania, oraz spotkać się ze starymi przyjaciółmi i poznać nowych, to jest książka dla was!To ostatni tom cyklu belorskiego, na który składają się następujące tomy: Zawód Wiedźma, Wiedźma Opiekunka, Wiedźma Naczelna, Wiedźmie opowieści, Wierni wrogowie i Kroniki Belorskie.Ostatnia szansa na spotkanie z całą plejadą waszych ulubionych bohaterów, wyruszenie w niezapomniany świat przygód i humoru, który gwarantuje proza Olgi Gromyko.

Oprawa jest miękka. Kroniki Belorskie Cykl Kroniki Belorskie Tom 6. x.

- ISBN: 978-83-6583-014-2 Kroniki Belorskie Cykl Kroniki Belorskie Tom 6 Papierowy Księżyc. Rok wydania: 2017 Oprawa: Miękka ze skrzydełkami Wysyłka: Książka Kroniki Belorskie Kroniki Belorskie (tom 6), pochodzi z wydawnictwa Papierowy księżyc.

POWIĄZANE KSIĄŻKI