Gloria, wakacje i ja

Gloria, wakacje i ja - Magdalena Zarębska | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Magdalena Zarębska
WYMIAR
4,92 MB
NAZWA PLIKU
Gloria, wakacje i ja.pdf
ISBN
1910141269942

OPIS

Dominika jest zbuntowaną nastolatką. Nie chce jechać na rodzinne wakacje z mamą, jej nowym partnerem i młodszym rodzeństwem. Decyduje się spędzić wakacje z tatą, który po powrocie z zagranicy zamieszkał pod miastem koło ośrodka turystycznego ze stadniną koni. Tata ciągle wyjeżdża służbowo, więc Dominika mieszka u wujostwa. Z nudów przyjmuje propozycję pracy przy półkoloniach na terenie ośrodka. Konie nie są dla niej atrakcją, jednak sympatię wzbudza w niej stara klacz Gloria. W jej towarzystwie świat wygląda przyjaźniej, a emocjonalne burze, które Dominika przeżywa w związku ze swoją sytuacją rodzinną, niejasnym związkiem z Mateuszem i pojawieniem się na horyzoncie przystojnego Dawida, a także intrygami dziewczyn z klubu jeździeckiego, wydają się znacznie bardziej znośne.

8,1 / 10 7 ocen 2 opinii . Wydawnictwo: BIS literatura młodzieżowa .

Decyduje się spędzić wakacje z tatą, który po powrocie z zagranicy zamieszka... Gloria, wakacje i ja - Zarębska Magdalena , tylko w empik.com: 19,90 zł . Przeczytaj recenzję Gloria, wakacje i ja.

POWIĄZANE KSIĄŻKI