Chodzi lisek koło drogi. Cykl Śmiertelne wyliczanki

Chodzi lisek koło drogi. Cykl Śmiertelne wyliczanki - Hanna Greń | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Hanna Greń
WYMIAR
9,31 MB
NAZWA PLIKU
Chodzi lisek koło drogi. Cykl Śmiertelne wyliczanki.pdf
ISBN
5374155142136

OPIS

ŚMIERTELNE WYLICZANKIKiedy do gry wkracza zespół bielskich policjantów,oznacza to, że zabawa się skończyła.W okolicach Bielska-Białej ktoś w niezwykle brutalny sposób morduje prostytutki. Narzędziem zbrodni okazuje się skórzany pas z ciężką klamrą, jednak tym, co szczególnie zwraca uwagę podkomisarz Marioli Koniecznej, jest mała figurka lisa, zostawiana przy zwłokach jako swego rodzaju „podpis” sprawcy.Podczas śledztwa Mariola odkrywa, że pierwsza z ofiar uczestniczyła krótko przed śmiercią w imprezie urodzinowej odbywającej się niedaleko miejsca zbrodni. Policjantka bierze na cel pozostałych gości tej imprezy, jednak sytuacja komplikuje się, kiedy wychodzi na jaw, że jest wśród nich dwoje policjantów. Konieczna przy pomocy komisarza Sokołowskiego wpada na trop, który prowadzi ją do trudnego wyboru pomiędzy przyjaźnią a obowiązkiem.Greń doskonale zna realia policyjnej roboty. Wciągająca lektura!Katarzyna Puzyńska

Ponad 1 milion książek. Formaty epub, mobi.

W okolicach Bielska-Białej ktoś w niezwykle brutalny sposób morduje prostytutki. Narzędziem zbrodni okazuje się skórzany pas z ciężką klamrą, jednak tym, co szczególnie zwraca uwagę podkomisarz Marioli Koniecznej, jest mała figurka lisa, zostawiana przy zwłokach ... Śmiertelne wyliczanki.

POWIĄZANE KSIĄŻKI