Szkolne szaleństwa. Yeti na placu zabaw

Szkolne szaleństwa. Yeti na placu zabaw - Pamela Butchart | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Pamela Butchart
WYMIAR
11,47 MB
NAZWA PLIKU
Szkolne szaleństwa. Yeti na placu zabaw.pdf
ISBN
5693148153581

OPIS

Maja i jej przyjaciele są podekscytowani! Pada gęsty śnieg, więc mają nadzieję, że zostaną odesłani wcześniej do domu. Lecz nagle słyszą dziwne hałasy dochodzące z placu zabaw i znajdują na śniegu odcisk wielkiej stopy… Wtedy już wiedzą! Na placu zabaw grasuje Yeti i jest bardzo, bardzo głodny!Podczas pisania tej książki żaden bałwan nie był niegrzeczny!

Dzieciaki wpadają na szalone pomysły i bez przerwy węszą spiski i tajemnicze zjawiska. Szkolne szaleństwa. Yeti na placu zabaw.

Zielona Sowa Szkolne szaleństwa Yeti na placu zabaw Pamela Butchart. Oprawa miękka: Wydanie: pierwsze: ISBN: 978-83-815-4099-5: EAN: 9788381540995: Tytuł oryginalny: There's a Yeti in the Playground! Liczba stron: 288: Format: ... Wtedy już wiedzą! Na placu zabaw grasuje Yeti i jest bardzo, bardzo głodny! Podczas pisania tej książki żaden bałwan nie był niegrzeczny! Seria „Szkolne szaleństwa" to fantastyczna zabawa zarówno dla dzieci, jak i ich opiekunów.

POWIĄZANE KSIĄŻKI