Przyszłość architektury w 100 budynkach (TED Books)

Przyszłość architektury w 100 budynkach (TED Books) - Marc Kuschner | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Marc Kuschner
WYMIAR
8,58 MB
NAZWA PLIKU
Przyszłość architektury w 100 budynkach (TED Books).pdf
ISBN
9139065984418

OPIS

Marc Kuschner, założyciel portalu Architizer.com, prezentuje 100 zrealizowanych projektów, które uosabiają przyszłość architektury.Zadajemy sobie coraz więcej pytań na temat architektury. Odpowiedź zdefiniuje naszą przyszłość. Pawilon z papieru. Budynek, który pochłania smog. Nadmuchiwana sala koncertowa. Wkraczamy w nową erę w projektowaniu i potrzebujemy czegoś więcej niż tylko schronienia. Chcemy budynków, które będą inspirować, pomogą zadbać o środowisko, zadbają o potrzeby wspólnoty, budynków stworzonych dzięki nowoczesnym technologiom, ale i wykorzystującym to, co już powstało.Niczym w architektonicznym gabinecie osobliwości, w tej książce znajdziesz najbardziej innowacyjne budynki teraźniejszości i przyszłości. Opisywane realizacje pochodzą ze wszystkich siedmiu kontynentów i pokazują prawdziwie globalną perspektywę w spojrzeniu na to, co dalej będzie się działo w architekturze. Każda z nich stawia przed nami pytania:- Czy budynek może oddychać?- Czy można zbudować drapacz chmur w ciągu jednego dnia?- Czy można wydrukować dom w technologii 3D?- Czy można zamieszkać na Księżycu?Pełna zachwycających zdjęć i inteligentnego dowcipu, ta książka jest niezbędnym przewodnikiem w świecie, który buduje się wokół nas.

Przeczytaj recenzję Przyszłość architektury w 100 budynkach. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! Przyszłość architektury w 100 budynkach - Sztuka Architektura - KSIĘGARNIA.

Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! Przyszłość architektury w 100 budynkach - Sztuka Architektura - KSIĘGARNIA. Wczytuję dane...

POWIĄZANE KSIĄŻKI