Onyks. Seria Lux. Tom 2 (edycja specjalna)

Onyks. Seria Lux. Tom 2 (edycja specjalna) - Jennifer L. Armentrout | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jennifer L. Armentrout
WYMIAR
12,44 MB
NAZWA PLIKU
Onyks. Seria Lux. Tom 2 (edycja specjalna).pdf
ISBN
7899482934008

OPIS

Coś gorszego niż Arumianie przybyło do miasta...Departament Obrony przysłał swoich ludzi. Jeśli tylko dowiedzą się, co potrafi Daemon i że jesteśmy połączeni, już jest po mnie. Podobnie jak i po nim. Do tego w szkole pojawia się nowy chłopak, który posiada swoje własne tajemnice. Wie, co mi się przydarzyło i może pomóc, ale żeby to zrobić, muszę okłamać Daemona i trzymać się od niego z daleka. Jakby to było w ogóle możliwe.Ale wtedy wszystko się zmienia...Widziałam kogoś, kto nie powinien żyć. I muszę o tym powiedzieć Daemonowi, chociaż wiem, że nie zaprzestanie poszukiwań, dopóki nie dotrze do prawdy. W co uwikłał się jego brat? Kto go zdradził? I czego chce Departament Obrony od nich i ode mnie?Nikt nie jest tym, na kogo wygląda. I nie każdy wyjdzie żywy z pajęczyny kłamstw...

Tytuły kupowane wraz z LUX Tom 2 Onyks edycja specjalna. Promocja. Tytuł: LUX Tom 2 Onyks Podtytuł: edycja specjalna Autor: L.

Niekiedy miłość trwa aż do ostatniego tchnienia. Lux 2. Onyks - opis wydawcy.

POWIĄZANE KSIĄŻKI