Obcy powiew wiatru. Saga nadmorska. Tom 1

Obcy powiew wiatru. Saga nadmorska. Tom 1 - Magdalena Majcher | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Magdalena Majcher
WYMIAR
4,9 MB
NAZWA PLIKU
Obcy powiew wiatru. Saga nadmorska. Tom 1.pdf
ISBN
2755531698225

OPIS

Wielopokoleniowa, pasjonująca saga o rodzinie, która po wojennej zawierusze odnalazła swoje miejsce na ziemi w Ustroniu Morskim.Marcjanna Zielczyńska żyje beztrosko – spędza czas z przyjaciółkami, marzy o wielkiej miłości, planuje swoją przyszłość. Kiedy zaczyna się wojna, wszystko się zmienia.Świat, który znała i kochała, przestaje istnieć. Dziewczyna musi opuścić swoje rodzinne strony i wyruszyć w podróż w nieznane, aby odnaleźć nowy dom.Wzruszająca opowieść inspirowana losami tysięcy Kresowiaków, którzy z dnia na dzień utracili coś o wiele cenniejszego niż majątek – spokój i miejsce do życia.

Magdalena Majcher. Cykl: Saga nadmorska (tom 2) Średnia ocen: ... Wielopokoleniowa, pasjonująca saga o rodzinie, która po wojennej zawierusze odnalazła swoje miejsce na ziemi w Ustroniu Morskim.

Cykl: Saga nadmorska (tom 2) Średnia ocen: ... Wielopokoleniowa, pasjonująca saga o rodzinie, która po wojennej zawierusze odnalazła swoje miejsce na ziemi w Ustroniu Morskim. Marcjanna Zielczyńska żyje "Obcy powiew wiatru" to pierwszy tom z cyklu "Saga nadmorska".

POWIĄZANE KSIĄŻKI