Dzieło przypadku

Dzieło przypadku - Jeffrey Archer | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jeffrey Archer
WYMIAR
9,7 MB
NAZWA PLIKU
Dzieło przypadku.pdf
ISBN
2850840378204

OPIS

Gdyby przyznawano Nagrodę Nobla w dziedzinie snucia opowieści, Jeffrey Archer zostałby jej laureatem. - „Daily Telegraph”Oto piętnaście emocjonujących i niesamowitych opowiadań – formy, której Archer jest prawdziwym mistrzem! Wśród ich bohaterów cała galeria postaci: nieco zgorzkniały, młody detektyw z Neapolu, który przybywa do włoskiego miasteczka położonego na wzgórzu, by rozwiązać zagadkę morderstwa; zarozumiały uczeń, który odkrywszy źródło zamożności ojca, całkowicie zmienia swoje życie; kobieta, która ośmiela się rzucić wyzwanie mężczyznom na jednym z elitarnych amerykańskich uniwersytetów; sprytne małżeństwo, które na emeryturze odkryło znakomity sposób na dostatnie życie; i wielu innych. Ich błyskotliwie opowiedziane historie wprawiają w dobry humor, przestraszają, pobudzają do refleksji, są esencją gawędziarskiego talentu autora.Czytałem tę książkę w podróży i w pewnym momencie zorientowałem się, że wymykam się z własnych spotkań autorskich, żeby czym prędzej do niej wrócić... Muszę przyznać, że pochłonęła mnie bez reszty. To była nadzwyczaj przyjemna lektura. - Anthony Horowitz, „Daily Telegraph” (autor książek: Dom Jedwabny, Moriarty, Cyngiel śmierci, Morderstwa w Somerset, Pogrzeb na zamówienie – wszystkie wydane przez REBIS)Wysublimowane, dowcipne i zarazem zabawne! - „The Times”Jeffrey Archer zawsze czuł się doskonale jako autor opowiadań. Historie składające się na ten zbiór przenoszą czytelników w urokliwy świat zaskakujących wydarzeń. -„The Scotsman”Wyborne... Historie trzymające w napięciu od pierwszej do ostatniej linijki, świetnie opowiedziane. - „Daily ExpressWszystkie opowiadania są napisane z uwagą skoncentrowaną na czasie i miejscu akcji, także na kunsztownym prowadzeniu dialogu. Kolejny raz przypominają, że Archer ma talent do tworzenia zarówno krótkich, jak i długich form literackich. - „Booklist”Sztuka opowiadania historii to wspaniały i niezwykły dar... Nie sposób się jej nauczyć; albo się ten dar ma, albo nie. A Jeffrey Archer z pewnością go ma. - Erica Wagner, redaktor literacka „The Times”Pierwszorzędna lektura. Do przeczytania jednym tchem. Jeffrey ma dar pisania wyjątkowo zajmujących opowieści. - Jerry Hayes, „Spectator”Ekscytująca lektura. - „Mail on Sunday”Autor jest geniuszem... śmiałe i pasjonujące pomysły zapewniają mu miejsce wśród najlepszych pisarzy. - „Evening Standard”Narrator na miarę Aleksandra Dumas. -„Washington Post”

- „Daily Telegraph" Oto piętnaście emocjonujących i niesamowitych opowiadań - formy, której Archer jest prawdziwym mistrzem! Wśród ich bohaterów cała galeria postaci: nieco zgorzkniały, młody detektyw z Neapolu, który przybywa do włoskiego miasteczka położonego na ... Sprawdź niskie ceny i kup Dzieło przypadku. w księgarni internetowej tantis.pl ⭐ Szybka wysyłka! Kup książkę "Dzieło przypadku", Jeffrey Archer online w księgarni internetowej Domu Wydawniczego REBIS.

Co z tego wynika: Gdyby przyznawano Nagrodę Nobla w dziedzinie snucia opowieści, Jeffrey Archer zostałby jej laureatem. - „Daily Telegraph" Oto piętnaście emocjonujących i niesamowitych opowiadań - formy, której Archer jest prawdziwym mistrzem! Wśród ich bohaterów cała galeria postaci: nieco zgorzkniały, młody detektyw z Neapolu, który przybywa do włoskiego miasteczka położonego na ... Od 1 stycznia 2021 roku obowiązek ten padł na płatników składek i osoby fizyczne, które zleciły wykonanie dzieła.

POWIĄZANE KSIĄŻKI