Pielęgnacja ogrodu

Pielęgnacja ogrodu - Eva Ronnblom | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Eva Ronnblom
WYMIAR
10,97 MB
NAZWA PLIKU
Pielęgnacja ogrodu.pdf
ISBN
6670674399884

OPIS

Wszystkie pory roku są porami ogrodowymi! Zainteresowani przez cały rok znajdą zajęcie w ogrodzie. Niniejszy praktyczny i inspirujący poradnik pokazuje, czym należy zająć się w kolejnych miesiącach i jak pielęgnować rośliny w domu. Znajdziesz tu wszystko: od dużych robót wykonywanych w ogrodzie, jak przekopanie ziemi na jesieni, sadzenie, przycinanie, aż po wysiew nasion, przygotowanie rozsady w miniaturowej szklarni lub na oknie i pozyskiwanie sadzonek roślin doniczkowych. Sposoby wykonywania czynności zilustrowano czytelnymi rysunkami, objaśniającymi wszystko krok po kroku. Poradnik był konsultowany z ekspertami w dziedzinie ogrodnictwa. Logiczny układ związany z porami roku ułatwia śledzenie kolejnych czynności, które należy wykonać w ogrodzie wiosną, latem, jesienią i zimą. Każda część kończy się miejscem na osobiste refleksje i notatki.Eva Rönnblom, dziennikarka i ilustratorka zajmującą się tematyką ogrodniczą. Sama także z zapałem i sukcesami uprawia rośliny zarówno w gruncie, w szklarni, jak i na parapetach w domu.

Usługi » Usługi ogrodnicze Koszalin 20 lut. ... Olsztyn Ogrodnik, pielęgnacja ogrodu, zakładanie ogrodów - OLX.pl; Wyróżnione ogłoszenia Zobacz wszystkie.

300 zł + VAT: Pielęgnacja Ogrodu Wiosna i lato to najpiękniejsze pory roku dla osób, które kochają pracę w ogrodzie. To idealna pora by się zrelaksować w swoim ukochanym, zielonym zakątku i dobrze o niego zadbać by uczynić go jeszcze piękniejszym. Pielęgnacja ogrodu, Ogrody, Ogrodnik, Ogrodnictwo, Usługi ogrodnicze, Warszawa, Zakładanie Ogrodu, Usługi, Trawniki, Koszenie, Przycinanie drzew, Pielęgnacja ogrodu.

POWIĄZANE KSIĄŻKI