Perfekcyjne kłamstwo

Perfekcyjne kłamstwo - Minka Kent | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Minka Kent
WYMIAR
7,28 MB
NAZWA PLIKU
Perfekcyjne kłamstwo.pdf
ISBN
2508124597512

OPIS

Psychologiczny thriller z niepokojącym zakończeniem autorki „Idealnego życia”.Zaginięcie pewnej kobiety odsłania sieć tajemnic w pozornie spokojnym miasteczku, w którym wszyscy wiedzą o sobie wszystko.Meredith Price wiedzie niemal idealne życie. Jej mąż – Andrew – to niezwykle przystojny i spełniony makler giełdowy. Oboje żyją w słynącym z bezpieczeństwa kurorcie wypoczynkowym. Po trzech latach małżeństwa życie Meredith jest doskonale przewidywalne. Aż do dnia, w którym znika.Jej samochód, z kluczykami w stacyjce, torebką i telefonem na siedzeniu, znaleziono na pustym parkingu przy galerii handlowej. Brak śladów walki sugeruje, jakby rozpłynęła się w powietrzu.Meredith była powszechnie lubiana i nie miała żadnych powodów, by opuszczać najbliższych. Kiedy przybywa jej zdesperowana siostra – Greer – na powierzchnię wypływają głęboko ukryte sekrety. Bardzo, bardzo mroczne sekrety.Co, jeśli okaże się, że nikt tak naprawdę jej nie znał?

Ocena: 5 out of 5. recenzje: 1 Dodaj swoją recenzj ... Opis: Perfekcyjne kłamstwo - Kent Minka.

Dodaj do ulubionych ... Kup teraz na Allegro.pl za 27,48 zł - PERFEKCYJNE KŁAMSTWO MINKA KENT KSIĄŻKA z miasta Warszawa. Stan: nowy.

POWIĄZANE KSIĄŻKI