Opal. Seria Lux. Tom 3 (edycja specjalna)

Opal. Seria Lux. Tom 3 (edycja specjalna) - Jennifer L. Armentrout | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jennifer L. Armentrout
WYMIAR
5,42 MB
NAZWA PLIKU
Opal. Seria Lux. Tom 3 (edycja specjalna).pdf
ISBN
2654222774851

OPIS

Po wszystkim co się stało, nie jestem już tą samą Katy. I nie jestem pewna, jak to się skończy. Gdy jesteśmy coraz bliżej odkrycia prawdy o tajemniczej organizacji odpowiedzialnej za torturowanie i testowanie hybryd, wiem, że dobre zakończenie dla nas nie istnieje. Śmierć kogoś bliskiego jest nadal świeża, pomoc przybywa z najmniej spodziewanego źródła, przyjaciele stają się dla nas śmiertelnym zagrożeniem, ale my nie możemy zawrócić. Nawet jeśli wynik tego starcia zniszczy nasze światy na zawsze.Razem jesteśmy silniejsi… problem w tym, że oni to wiedzą.

LUX Tom 3 Opal: edycja specjalna Informacje o LUX Tom 3 Opal - 7997103304 w archiwum Allegro. Data zakończenia 2019-05-30 - cena 26,30 zł Opal lux Tom 3 wyd.

Stan: nowy. Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących! Opal.Lux.Tom 3 (Jennifer L.

POWIĄZANE KSIĄŻKI