Modlitewnik. Z Panem Bogiem przez życie

Modlitewnik. Z Panem Bogiem przez życie - Ks. Leszek Smoliński | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Ks. Leszek Smoliński
WYMIAR
9,74 MB
NAZWA PLIKU
Modlitewnik. Z Panem Bogiem przez życie.pdf
ISBN
7551324982423

OPIS

Klasyczny, choć opracowany na nowo przez uznanego autora modlitewnik dla dorosłych katolików. Wzorowany na najlepszych przykładach i dostosowany do współczesnych czasów, choćby przez mocno akcentowany kult Bożego Miłosierdzia. Użytkownik znajdzie w nim wszystko, czego wymaga ta specyficzna publikacja – od modlitwy pacierzowej i małego katechizmu, przez przygotowania do sakramentów i najważniejsze nabożeństwa, po szeroki wybór litanii i modlitw w różnych potrzebach. Wygodny format i odpowiednia czcionka sprawia, że jest bardzo praktyczny w użytkowaniu.Zdarza się, że katolicy niejednokrotnie przez całe życie korzystają z książeczki do modlitwy otrzymanej podczas Pierwszej Komunii Świętej. Są to jednak publikacje przygotowane z myślą o dzieciach. Wydawca gorąco zatem zachęca i prowadzi akcję, by szczególnie przy okazji sakramentu bierzmowania obdarować wchodzących w dorosłe chrześcijańskie życie młodych ludzi modlitewnikiem dla dorosłych.Warto podarować w prezencie Modlitewnik. Z Panem Bogiem przez życie bierzmowanym i wszystkim, którzy nie mają „dorosłej” książeczki lub korzystają z bardzo starych wydań.

Ocena ogólna. 1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars.

... Klasyczny modlitewnik dla dorosłych, zawiera skrócony katechizm oraz wiele propozycji modlitw m in: modlitwy rodziców za dzieci, modlitwy w okresie narzeczeństwa czy modlitwy w starości , chorobie i cierpieniu.

POWIĄZANE KSIĄŻKI