Głęboki grób

Głęboki grób - Mick Finlay | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Mick Finlay
WYMIAR
7,25 MB
NAZWA PLIKU
Głęboki grób.pdf
ISBN
2881140419692

OPIS

Londyn 1896. Miasto żyje kolejnym sukcesem Sherlocka Holmesa. Znany detektyw jest ulubieńcem śmietanki towarzyskiej, na jego usługi mogą sobie pozwolić tylko najbogatsi. Jednak zbrodnia kwitnie też w mrocznych zaułkach południowego Londynu, gdzie zabójstwa zleca się równie łatwo, jak uszycie nowej koszuli. To pole działania Williama Arrowooda, który uważa się za najlepszego prywatnego detektywa w mieście, chociaż daleko mu do sławy i bogactwa Holmesa. Kiedy Arrowood dostaje nowe zlecenie, jest pewien, że to będzie jedna z najłatwiejszych spraw w jego karierze. Odnaleźć zaginioną dziewczynę? Nic prostszego. Tyle że śledztwo szybko zamienia się w pogoń za mordercą, a droga do prawdy jest równie bezpieczna, jak spacer nad przepaścią. Wystarczy jeden fałszywy krok, by Arrowood przegrał walkę z wszechobecnym złem.

Książka Głęboki grób liczy 416 stron. Jej wymiary to 145x215.

Miasto żyje kolejnym sukcesem Sherlocka Holmesa. Tak, tego Sherlocka Holmesa! Nie do końca potrafi pogodzić się z tym William Arrowood, który konkuruje ze znanym i uwielbianym przez śmietankę towarzyską detektywem. Książka Głęboki grób pochodzi z wydawnictwa HarperCollins Publishers.

POWIĄZANE KSIĄŻKI