Banda Czarnej Frotte

Banda Czarnej Frotte - Justyna Bednarek | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Justyna Bednarek
WYMIAR
4,52 MB
NAZWA PLIKU
Banda Czarnej Frotte.pdf
ISBN
7175131208278

OPIS

SKARPETKI POWRACAJĄ!„Banda czarnej frotté” w natarciuModlitwy fanów w każdym wieku zostały wysłuchane! Justyna Bednarek napisała kontynuację historii uwielbianychSkarpetek, a Daniel de Latour po raz trzeci tchnął w nie życie.Jak zawsze, na początku historii naszych bohaterek są zew wolności i marzenia. Tym razem czarna skarpetka frotté ucieka przez znaną nam dziurę pod pralką, ponieważ obawia się, że może wylądowaćw śmieciach. Dostaje się na okręt, gdzie poznaje sympatycznego pająka. Pomaga jej on zdobyć niewielką szalupę, którą nasza bohaterka zamierza opłynąć świat. Zaczyna prowadzić dziennik jak prawdziwy wilk morski. Z rozdziału na rozdział poznaje nowych członków załogi i tak rozpoczyna się historia gangu. Wkrótce w ślad za bandą wyrusza tajemnicza postać…Każdy rozdział to osobna przygoda, pełna nieoczekiwanych zwrotów akcji i niespodzianek. Podążamy tropem bohaterów i sami marzymy o tym, by dołączyć do bandy. Kto wie, może uda się nam dostać na statek i ruszyć w podróż dookoła świata?

Jak zawsze, na początku historii naszych bohaterek są zew wolności i marzenia. Zobacz Banda czarnej frotte Daniel de Latour, Justyna Bednarek w najniższych cenach na Allegro.pl. Najwięcej ofert w jednym miejscu.

Może... więcej mniej Pokaż mimo to „Banda czarnej frotté" w natarciu - premiera już 6 kwietnia! Modlitwy fanów w każdym wieku zostały wysłuchane! Justyna Bednarek napisała kontynuację historii uwielbianych Skarpetek, a Daniel de Latour po raz trzeci tchnął w nie życie.

POWIĄZANE KSIĄŻKI