Marcelino Chleb i Wino Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej (książka+DVD)

Marcelino Chleb i Wino Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej (książka+DVD) - José María Sánchez-Silva | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
José María Sánchez-Silva
WYMIAR
12,72 MB
NAZWA PLIKU
Marcelino Chleb i Wino Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej (książka+DVD).pdf
ISBN
7265350595516

OPIS

Wyjątkowa edycja upominkowa przygotowana specjalnie na uroczystość Pierwszej Komunii Świętej. Pięknie opracowany zestaw zawiera bogato ilustrowaną książkę Marcelino Chleb i Wino, do której dołączony jest cieszący się ogromną popularnością na całym świecie film DVD pod tym samym tytułem w reżyserii Luigiego Comenciniego. Ta mądra historia z pewnością zainspiruje dzieci do pięknych czynów, a rozpalona wyobraźnia na zawsze wskaże im drogę do bycia dobrymi, szlachetnymi ludźmi.Dla wszystkich miłośników małego chłopca znalezionego w klasztornym ogrodzie i otoczonego miłością zakonników; chłopca, który rozmawiał z Panem Jezusem, przygotowaliśmy niezwykłą niespodziankę. W jednej książce prezentujemy dwa opowiadania – obok Marcelino Chleb i Wino zamieściliśmy mniej znaną opowieść Wielka podróż Marcelino. Jest ona wspaniałym uzupełnieniem klasycznej już historii, wzbogacając ją o nowe wzruszenia, nowe radości, pozwalające dłużej patrzeć na świat oczami tego małego chłopca o wielkim sercu.Całości dopełniają piękne ilustracje nawiązujące swym charakterem do oryginalnego wydania, przywołujące rodzicom wspomnienia z dzieciństwa, a dzieciom ukazujące świat, gdy książki ilustrowane były niepowtarzalnymi, wspaniałymi rysunkami.Do książki dołączona gratisowo płyta DVD z filmem Marcelino Chleb i Wino.

Data zakończenia 2019-06-04 - cena 17,03 zł Produkt dodany poprawnie do Twojego koszyka . Ilość.

> KSIĄŻKI > DLA DZIECI > MARCELINO CHLEB I WINO. PAMIĄTKA I KOMUNII ŚWIĘTEJ - KSIĄŻKA + DVD. Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej" Sanchez-Silva Jose nie ma jeszcze dodanej recenzji.

POWIĄZANE KSIĄŻKI