Mag. Seria Lincoln Rhyme

Mag. Seria Lincoln Rhyme - Jeffery Deaver | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jeffery Deaver
WYMIAR
12,25 MB
NAZWA PLIKU
Mag. Seria Lincoln Rhyme.pdf
ISBN
1392167717977

OPIS

Jak wytropić mordercę, który jest mistrzem iluzji?Akcja rozpoczyna się w prestiżowej szkole muzycznej w Nowym Jorku. Morderca, uciekając z miejsca zbrodni, zamyka się w jednej z klas. Kiedy rozlega się w niej krzyk, a potem strzał, policja wyważa drzwi. Klasa jest pusta.Lincoln Rhyme i Amelia Sachs postanawiają pomóc w śledztwie. Dla ambitnej Sachs jest to szansa na awans. Przykuty do wózka Rhyme wierzy, że jego protegowana wytropi diabolicznego mistrza iluzji, popełniającego coraz bardziej potworne morderstwa. Rhyme i Sachs muszą przedrzeć się przez dym i lustra, aby zapobiec potwornej zemście, która mogłaby się też okazać najbardziej spektakularnym zniknięciem, jakie widział świat.To Deaver w najlepszym wydaniu."Publishers Weekly"Wystrzałowy thriller."Chicago Sun-Times"Jeffery Deaver - z wykształcenia dziennikarz i prawnik. Przez kilka lat współpracował z dziennikami "New York Times" i "Wall Street Journal". Był także doradcą prawnym jednej z większych firm na Wall Street. Zaliczany jest do grona najbardziej poczytnych pisarzy amerykańskich. Światową sławę przyniósł mu "Kolekcjoner Kości" - pierwsza powieść, w której pojawiła się para detektywów: Lincoln Rhyme i Amelia Sachs. Książkę zekranizowano, a w głównych rolach wystąpili Denzel Washington i Angelina Jolie.

Gdy zobaczyłem, że w księgarniach pojawił się "Szlif" miałem odrobinę mieszane ... Lincoln Rhyme: A Caçada pelo Colecionador de Ossos é uma série de TV de VJ Boyd e Mark Bianculli com Russell Hornsby (Lincoln Rhyme), Arielle Kebbel (Amelia Sachs ). Encontre todas as notícias ... Created by Mark Bianculli, VJ Boyd.

Lincoln volgt Lincoln Rhyme, een gepensioneerde geniale forensische criminoloog die verlamd is geraakt na een ongeluk op het werk. Lincoln Rhyme: Hunt for the Bone Collector es una serie de televisión de drama criminal estadounidense que se estrenó en NBC como parte de la temporada televisiva 2019-20, el 10 de enero de 2020. La serie se basa en la novela The Bone Collector de Jeffery Deaver . Lincoln Rhyme #5 - Mag (wyd.

POWIĄZANE KSIĄŻKI